BIBLIOTEKA I CENTRUM MULTIMEDIALNE

Biblioteka szkolna zajmuje trzy pomieszczenia na parterze szkoły. Są to: wypożyczalnia, magazyn i czytelnia łącznie z centrum multimedialnym. Księgozbiór ogółem wynosi ponad 13 tysięcy pozycji. Oprócz książek na zbiory biblioteczne składają się także inne materiały, np. kasety audio, płyty CD. Prenumerujemy 10 tytułów czasopism dla nauczycieli i uczniów. W czytelni znajduje się bogaty księgozbiór podręczny, z którego zainteresowani korzystają na miejscu.

Tutaj też znajduje się centrum multimedialne z czteroma stanowiskami komputerowymi. Mogą z nich korzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły i rodzice. Odwiedzający pracownię mogą korzystać w celach dydaktycznych z sieci Internet, programów multimedialnych i edukacyjnych. Opiekunem pracowni jest pan Krzysztof Nowak i pani Beata Latymowicz . Ze zbiorów bibliotecznych korzystają uczniowie, pracownicy szkoły, a także rodzice i nasi byli uczniowie.

Biblioteka szkolna i centrum multimedialne czynne jest codziennie w godzinach:

DZIEŃ GODZINY
PONIEDZIAŁEK 8.00 – 14.00