SKLEPIK
działający w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu


Sklepik czynny jest w godzinach 8.00-13.30

Ze względu na zapotrzebowanie uczniów i nauczycieli wprowadziliśmy dość bogaty asortyment naszych produktów.

Zdajemy sobie sprawę, że jadłospis dziecka powinien być urozmaicony i zbilansowany, powinien uwzględnić pełnowartościowe białko, węglowodany, tłuszcze, składniki mineralne i dlatego w ofercie naszego sklepiku znajdują się artykuły żywieniowe zawierające wszystkie te składniki.

Od lat w polskich szkołach promuje się polską zdrową żywność, my również staramy się, aby naszymi produktami były zdrowe przekąski i napoje dla uczniów.

W ofercie naszego sklepiku znajdują się:

  1. nabiał w postaci serków i jogurtów,
  2. owoce: jabłka, gruszki, banany, brzoskwinie i inne,
  3. napoje: soki owocowe i warzywne (100%), bez dodatku cukru oraz woda mineralna,
  4. musy owocowe bez dodatku cukru, bogate w błonnik,
  5. pieczywo: kanapki z bułki razowej z szynką, z serem i warzywami (pomidor, ogórek, sałata); kanapki z bułki razowej z mięsem pieczonym i warzywami; seruś razowy, bułki razowe z pieczarkami,
  6. chrupki kukurydziane i ryżowe.

Uczniowie chętnie zaopatrują się w naszym sklepiku w drugie śniadanie i inne przekąski międzylekcyjne. Cieszy nas fakt, że coraz mniej dzieci sięga po słodycze, a coraz większym zainteresowaniem obdarzane są owoce i nabiał.

Dużą popularnością cieszą się również podstawowe przybory szkolne. Uczniowie mogą zaopatrzyć się u nas w zeszyty, długopisy, ołówki i inne potrzebne artykuły szkolne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY