Mikołajkowo – gwiazdkowy
festyn sportowo – rekreacyjny
uczniów klas IV i V

Galeria zdjęć: GALERIA

Dnia 13 grudnia 2012 roku w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu odbył się mikołajkowo – gwiazdkowy festyn sportowo – rekreacyjny dla uczniów klas IV – V.

W turnieju brały udział wszystkie klasy czwarte i piąte. Zabawa trwała godzinę. Pani Bożena Semczuk-Sobka, pani Beata Karchut oraz Mikołajki z klasy VI a przygotowały zawody. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który liczył zdobyte punkty oraz ustalił ostateczny werdykt. Uczniowie startowali w różnych konkurencjach, np. toczenie kuli śnieżnej, czy ubieranie choinki. Liczył się czas i precyzja. Wychowawcy bardzo angażowali się w rywalizację i dzielnie wspierali swoich podopiecznych.

Było dużo nerwów i stresu, ale przede wszystkim wiele dobrej zabawy i śmiesznych sytuacji. Po podliczeniu punktów okazało się, że w kategorii klasy IV:
I miejsce kl IV c,
II miejsce kl IVa,
III miejsce kl IV b.
Natomiast w kategorii klas piątych:
I miejsce kl V a,
II miejsce kl V c
III miejsce kl V b

Nagrodą były puchary, upominki wraz ze słodyczami oraz zdjęcie pamiątkowe ze Świętym Mikołajem. Po zabawie wszyscy stwierdzili, że turniej był świetnym pomysłem.

Po zawodach uczniowie rozeszli się do swoich klas, ciesząc się upominkami oraz zwycięstwami w poszczególnych konkurencjach.

Tekst: DOMINIKA KOWALCZYK, klasa VI a
Zdjęcia: Artur Waśko