SUKCES UCZNIÓW ,,SZÓSTKI”
MIĘDZYNARODOWYM FESTYNIE REKREACYJNYM

Galeria zdjęć: GALERIA

30 listopada 2012 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się III Polonijny Festiwal Sportu Powszechnego. W zmaganiach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjów z miasta Zamościa, powiatu zamojskiego oraz z Ukrainy.

Tegoroczna impreza sportowa zgromadziła 17 zespołów z gimnazjów i 19 zespołów ze szkół podstawowych. Konkurencje w formie gier i zabaw ruchowych, w których uczestniczyli młodzi sportowcy, sprawdzały umiejętności współdziałania zespołowego z wykorzystaniem różnych cech motorycznych zawodników.

Reprezentanci naszej szkoły odnieśli duży sukces - na 19 startujących ekip zajęli 3 miejsce. Nieznacznie ustąpili uczniom ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu oraz Szkoły Podstawowej w Gorajcu.

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie : Magda Kmieć z kl 6A, Julia Dubel i Dominika Mrozik z kl 6C, Hubert Chmura i Kacper Pańko z kl 6A oraz Karol Maurek z kl 5A . Zdobyli oni dla szkoły dyplom i puchar, a od Świętego Mikołaja otrzymali paczki ze słodkimi podarunkami.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Artur Waśko