XXI Turniej Mikołajkowy Dzieci w Karate Tradycyjnym
Lublin 01-12-2012
PUCHARY NASZYCH KARATEKÓW

Galeria zdjęć: GALERIA

W sobotę 1 grudnia 2012 roku w Lubelskiej Hali Globus odbył się XXI Turniej Mikołajkowy Dzieci w Karate Tradycyjnym. W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z województwa lubelskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego. Dla wszystkich zawodników czekały upominki i pamiątkowe dyplomy, zaś dla najlepszych dodatkowo puchary okolicznościowe. Gościem specjalnym zawodów był Święty Mikołaj. W zawodach uczestniczyli zawodnicy Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego, w tym nasi uczniowie: Kacper Pańko (6a), Marta Czapka (4c), Mateusz Pilipczuk (3a), Dominik Pańko (3c), Michał Sałapat (1a).

Uczniowie „szóstki” zaprezentowali się bardzo dobrze i przywieźli z Lublina dwa puchary.
Wyniki naszych uczniów:
Mateusz Pilipczuk – II miejsce w kategorii 9-7 kyu 9-8 lat
Marta Czapka i Kacper Pańko – II miejsce w kategorii en-bu k/m

Naszych uczniów spotkała jeszcze jedna niespodzianka na zawodach. Kacper Pańko i Mateusz Pilipczuk uhonorowani zostali przez Marszałka Województwa Lubelskiego Dyplomem Uznania za zdobycie brązowych medali na II Pucharze Europy, który odbył się w Łodzi w październiku tego roku.

Serdecznie gratulujemy wyników i uznania w oczach władz wojewódzkich dla naszych uczniów.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko