Galeria zdjęć: GALERIA

„Są ludzie, którzy uczą, codziennie się starają,
bo na uwadze przyszłość swych wychowanków mają,
więc każdy uczeń myśli, jak Wam dziękować Kochani,
bo wszyscy o nas przecież jesteście zatroskani…”

Tymi słowami uczniowie naszej szkoły 12 października 2012 roku dziękowali wszystkim obecnym na uroczystej akademii z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Uczniowie klas III A i VIC przygotowani przez panią Agnieszkę Wojciechowską i panią Alinę Czyżyk oraz chór szkolny pod opieką pana Krzysztofa Nowaka zaprezentowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz emerytom część artystyczną, składającą się z wierszy i piosenek, którymi przypomnieli, jaką znaczącą rolę w życiu młodego człowieka pełni nauczyciel. Za plastyczną część akademii odpowiedzialni byli: pani Alina Czyżyk i pan Aleksander Pańczyk.

Uczniowie podziękowali za trud wkładany w codzienną pracę, cierpliwość i pomoc, życząc jednocześnie wszystkiego co najlepsze.

Tekst: Agnieszka Wojciechowska
Zdjęcia: Tadeusz Banaszkiewicz