Koncert Zamojskiego Towarzystwa Muzycznego

7 czerwca 2013 r.

Galeria zdjęć: GALERIA

W piątek 7 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbył się koncert Zamojskiego Towarzystwa Muzycznego. W koncercie wzięli udział uczniowie „szóstki”, którzy uczą się w ZTM gry na różnych instrumentach muzycznych.

W koncercie wzięli udział: Sylwia Siewień (1a), Alicja Woźniak (2a), Julia Rogala (2a), Julia Magryta (2a), Kamil Oleszczuk (2b), Wiktoria Wróblewska (2b), Piotr Moskal (3a), Julia Organista (3a), Aleksandra Moskal (5a), Alicja Frankiewicz (5a), Kamila Zych (5a), Paweł Kidybiński (5a), Kacper Pańko (6a), Maksymilian Kawka (6c) oraz nasz absolwent Marcin Kusztykiewicz (obecnie Gimn. Nr 1).

Koncert wzbudził duże zainteresowanie społeczności szkolnej, a muzycy stanęli na wysokości zadania i pokazali niemałe umiejętności. Gratulujemy występu!

Tekst: Grzegorz Pańko
Zdjęcia: Artur Waśko