Plastyczne sukcesy w konkursie „Bezpieczni na drodze”

Galeria zdjęć: GALERIA

W dniu 6 grudnia 2012 r. w Delegaturze UW w Zamościu odbyło się oficjalne podsumowanie V edycji konkursu plastycznego pt. „Bezpieczni na drodze”. W konkursie uczestniczyło 78 szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Hrubieszowa oraz Biłgoraja. Celem konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze” było przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i rowerzysty.

Uczennice naszej szkoły: Zuzanna Świerszcz kl. Va, Gabriela Łuczka kl. Vc, Martyna Kasiedczak kl. IVa otrzymały wartościowe nagrody(m.in.: kaski rowerowe, plecaki, kalendarze) oraz dyplomy. Specjalne dyplomy dostali nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie uczniów do konkursu tj. pani Alina Czyżyk oraz pan Aleksander Pańczyk. Pamiątkowy dyplom otrzymała również szkoła.

Tekst i zdjęcia: Alina Czyżyk