IX Regionalny Konkurs Informatyczny MYSZK@
finał – 20 maja 2013 roku – SP6 Zamość

Galeria zdjęć: GALERIA

20 maja 2013 r. w siedzibie LSCDN oraz w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu odbył się finał IX Regionalnego Konkursu Informatycznego MYSZK@. Do etapu finałowego konkursu zakwalifikowano 31 najlepszych uczniów z naszego regionu.

W Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu miło było gościć 16 uczniów wraz z opiekunami, którzy przybyli na finał konkursu. W etapie finałowym Zamość reprezentowały cztery osoby, w tym dwóch ucziów z naszej szkoły:

1. Kacper Pańko (6a)
  2. Jakub Żerebiec (5a)

Uczniowie przez 45 minut rozwiązywali test teoretyczny oraz w czasie 60 minut musieli uporać się z zadaniami praktycznymi przy komputerze.

Dziękujemy uczestnikom finału za wspaniałą postawę podczas wszystkich etapów konkursu. Gratulujemy sukcesu dojścia do etapu finałowego i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki zmagań informatyków.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko