GRAND PRIX ZAMOŚCIA W PŁYWANIU

Galeria zdjęć: GALERIA

26 kwietnia 2013r., w piątek, uczennice i uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w zawodach pływackich GRAND PRIX ZAMOŚCIA organizowanych przez zamojski Szkolny Związek Sportowy.
Oprócz naszej szkoły w zawodach wzięli udział również pływacy ze Szkoły Podstawowej Nr 9, Szkoły Podstawowej Nr 4 i ze Szkoły Społecznej w Zamościu.
Pierwsza runda odbyła się jesienią, a zawodnicy klasyfikowani byli na podstawie wyników osiągniętych w dwóch startach.

Startowały: Zuzanna Szewc i Dominika Kowalczyk z kl. VIa, Stępora Julia i Maja Godziszewska z kl. VIc, Boras Aleksandra i Szelezin Kamila z kl. IVa oraz Ala Ściślak z kl. III a.

Wśród chłopców wystartowali: Piotr Pizoń, Michał Kania i Dawid Juszczak z kl. VIa, Mikołaj Zygmunt z kl. VIb, Wiktor Pisarczyk i Jakub Oberda z kl. VIc, Jagielski Szymon z kl. Va, Szymon Półtorak i Błażej Filipek z kl. IVa oraz Szymon Stępora z kl. IVc.

W sztafecie 4 x 25m dziewcząt nasze zawodniczki zdobyły II miejsce, natomiast chłopcy zajęli w tej sztafecie III pozycję.

Reprezentacja naszej szkoły w sztafecie mieszanej (2 dziewczynki i 2 chłopców stylem zmiennym ,grzbiet, klasyczny, delfin i dowolny), uplasowała się na II miejscu.

W rywalizacji indywidualnej znaczący sukces odniosła: Zuzanna Szewc z kl. VIa, która po dwóch startach zajmujweła I miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym. Wśród chłopców na dystansie 50m stylem klasycznym Wiktor Pisarczyk był bezkonkurencyjny i zajął również I miejsce, a tuż za nim na podium stanął drugi nasz uczeń -Mikołaj Zygmunt.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Bożena Semczuk-Sobka
Zdjęcia: Andrzej Sadowski