WIELKI SUKCES NASZYCH PŁYWAKÓW

Galeria zdjęć: GALERIA

W czwartek, 15 listopada 2012 na zamojskiej pływalni odbyły się miejskie zawody dzieci i młodzieży organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

W imprezie tej naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas IV-VI: Szewc Zuzanna, Michał Kania i Piotr Pizoń z kl. VIa, Wiktor Pisarczyk z kl.VIc, Jagielski Szymon i Kidybiński Paweł z kl. Va, Kamila Szelezin i Filipek Błażej z kl. IVa oraz Stępora Szymon i Półtorak Szymon z kl. IVc.

Wszyscy oni swoim zaangażowaniem i wytrwałością sprawili nam wielką niespodziankę, odnosząc duży sukces.

Po bardzo zaciętej walce 8-osobowa sztafeta naszych chłopców zajęła II miejsce, ustępując tylko pływakom z Szkoły Podstawowej 9 w Zamościu , a klasyfikując się przed Szkołą Podstawową Nr 2 i Szkołą Podstawową Nr 4.

Kolejną miłą niespodziankę sprawiła Zuzanna Szewc, zajmując I miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym z czasem 44,27sek. oraz Wiktor Pisarczyk, który okazał się najszybszym pływakiem w ,,żabce” z czasem 39,84 sek.

Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę i miasto Zamość w zawodach na szczeblu rejonowym. Już teraz trzymamy za nich kciuki i gratulujemy tak wspaniałych zwycięstw!

Tekst i zdjęcia: Bożena Semczuk-Sobka