KOLEJNE SUKCESY NASZYCH PŁYWAKÓW

Galeria zdjęć: GALERIA

We wtorek, 27 listopada 2012 r po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zmierzyli się w zawodach pływackich. Tym razem na szczeblu rejonowym SZS sprawili nam kolejną, jakże miłą niespodziankę.

Sztafeta chłopców 8x 25metrów zajęła III miejsce, uzyskując 2:28,79, czyli tylko o 0,02sek (czytaj: dwie setne sekundy) ustępując pływakom z Szkoły Podstawowej Nr 3 Krasnystaw, oraz za Szkołą Podstawową Nr 9 Zamość.

W sztafecie popłynęli: Wiktor Pisarczyk i Jakub Oberda z kl. VIc, Mikołaj Zygmunt z kl. VIb, Michał Kania i Piotr Pizoń z kl. VIa, Kidybiński Paweł z kl. Va oraz Szymon Półtorak i Szymon Stępora z kl. IVc.

Swoje sukcesy powtórzyli, nie znajdując sobie równych, Zuzanna Szewc z kl. VIa, która tryumfowała na 50m stylem grzbietowym w czasie 43,79 oraz również niepokonany na 50 m stylem klasycznym Wiktor Pisarczyk z kl. VIc z czasem 40,47.

Tych dwoje świetnych pływaków z naszej szkoły będzie walczyć już wkrótce w mistrzostwach wojewódzkich SZS, a my życzymy im jak najlepszych wyników na podium oraz trzymamy za nich kciuki.

Za dotychczasowe sukcesy wszystkim dziękujemy i gratulujemy wyników !!

Tekst: Bożena Semczuk-Sobka
Zdjęcia: Andrzej Sadowski