VII Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców
o Puchar Dyrektora Zespółu Szkół nr 4 w Zamościu
III miejsce

W czwartek 31 stycznia 2013r. odbył się VII Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Zespółu Szkół nr 4 w Zamościu. W kategorii "trójek" zagrali siatkarze ze Szkół Podstawowych nr 6 nr 4 i nr 9 z Zamościa oraz Krasnobrodu i Siennicy Nadolnej. W kategorii "czwórek" oprócz gospodarzy do turnieju zgłosiły się zespoły ze Szkół Podstawowych nr 3, nr 6 i nr 9 z Zamościa oraz Krasnobrodu i Siennicy Nadolnej.

"Czwórki" zostały podzielone na dwie grupy, w każdej po trzy zespoły. Natomiast "trójki" grały eksperymentalnym systemem każdy z każdym dwa sety, gdzie liczył się każdy zdobyty punkt w secie.

Po zaciętej rywalizacji nasi szóstoklasiści zajęli w turnieju V miejsce. Dużo lepiej spisali się uczniowie klas piątych, którzy w bardzo ładnym stylu wywalczyli III miejsce.