VII Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców
o Puchar Dyrektora Zespółu Szkół nr 4 w Zamościu

Galeria zdjęć: GALERIA

W czwartek 31 stycznia 2013r. odbył się VII Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Zespółu Szkół nr 4 w Zamościu. W kategorii "trójek" zagrali siatkarze ze Szkół Podstawowych nr 6 nr 4 i nr 9 z Zamościa oraz Krasnobrodu i Siennicy Nadolnej. W kategorii "czwórek" oprócz gospodarzy do turnieju zgłosiły się zespoły ze Szkół Podstawowych nr 3, nr 6 i nr 9 z Zamościa oraz Krasnobrodu i Siennicy Nadolnej.

"Czwórki" zostały podzielone na dwie grupy, w każdej po trzy zespoły. Natomiast "trójki" grały eksperymentalnym systemem każdy z każdym dwa sety, gdzie liczył się każdy zdobyty punkt w secie.

Po zaciętej rywalizacji nasi szóstoklasiści zajęli w turnieju V miejsce. Dużo lepiej spisali się uczniowie klas piątych, którzy w bardzo ładnym stylu wywalczyli III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

w kategorii "czwórek"

1. Pańko Kacper (VI A)
  2. Chmura Hubert (VI A)
  3. Świątecki Marcel (VI A)
  4. Cebula Olgierd (VI A)
  5. Sarzyński Michał (VI A)
  6. Zańko Jakub (VI A)
  7. Skóra Hubert (VI A)
  8. Kawka Michał (VI B)

w kategorii "trójek"
  1. Mazurek Karol (V A)
  2. Bukowski Maciej (V A)
  3. Kidybiński Paweł (V A)
  4. Jagielski Szymon (V A)
  5. Błażewicz Kamil (V A)
  6. Raczkiewicz Igor (V A)
  7. Kordyaczny Maciej (V A)

Gratulujemy udanego startu w tym turnieju i godnego reprezentowania naszej szkoły. Opiekunem drużyn na turnieju był p. Grzegorz Pańko.

Tekst: Grzegorz Pańko
Zdjęcia: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu