WIELKANOC W SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Galeria zdjęć: GALERIA

Konkurs plastyczny został zorganizowany dla dzieci systematycznie przebywających na świetlicy szkolnej. Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi na piękno i duży wybór ozdób świątecznych oraz na możliwość wyrażenia swoich emocji związanych ze Świętami Wielkanocnymi poprzez twórczość plastyczną.

W konkursie wzięło udział osiemnaście osób z klas I - III. Jury w składzie p. Elżbieta Ciszewska i p. Magdalena Pyrczuk przyznało następujące miejsca:

Monika Pańko kl.IIa

Sara Kotlińska kl.IIb
Julia Modrzewska kl.IIa
Julia Lachawiec kl.IIIb
Maja Puchacz kl.IIa
Inga Pańko kl.Ia

III miejsce zajęły pozostałe dzieci biorące udział w konkursie : Maria Barczewska kl.IIa, Izabela Herbin kl.IIb, Gabriela Wasilewska IIIb, Sylwia Siewień Ia, Kinga Staszczuk IIIb, Stanisław Sęczawa IIb, Oliwia Kiecana Ic, Jędrzej Szewc IIb, Weronika Popielec IIb, Aleksandra Zub IIb, Aleksandra Dubas IIa, Dawid Reszczyński IIIb.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Tekst: Magdalena Pyrczuk
Zdjęcia: Krzysztof Nowak