WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

12 GRUDNIA 2012 – TOMASZÓW LUBELSKI

Galeria zdjęć: GALERIA

Wyniki: SZCZEGÓLOWE WYNIKI IGRZYSK WOJEWÓDZKICH

12 grudnia 2012 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Zawodnicy Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu wystartowali w zawodach wojewódzkich po raz siódmy z rzędu, broniąc zdobytego przed rokiem III miejsca.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

• szachownica I: Maciej Kordyaczny (5a)
  • szachownica II: Karol Mazurek (5a)
  • szachownica III: Kacper Pańko (6a)
  • szachownica IV: Magda Kmieć (6a)

Do turnieju przystąpiło 16 drużyn z województwa lubelskiego. Nasz zespół na igrzyskach wojewódzkich zaprezentował się świetnie! Do ostatniej partii siódmej rundy walczyliśmy o miejsce medalowe. Każdy mecz był bardzo zacięty, a większość wyników między drużynami walczącymi o III miejsce zakończyło się remisem. Nasz ostatni mecz turnieju z Białą Podlaską był pojedynkiem właśnie o brązowy medal. Udało się powtórzyć sukces z roku 2011!

Szkoła Podstawowa Nr 6 zdobyła
III MIEJSCE i BRĄZOWE MEDALE IGRZYSK WOJEWÓDZKICH!

Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko. Jak zwykle rewelacyjnie spisała się Magda Kmieć, która zdobyła sześć punktów z siedmiu partii. Jej koledzy z drużyny także spisali się bardzo dobrze i zdobycie medalu stało się faktem.

Wyniki drużyny w kolejnych meczach:

• SP7 Chełm– SP6 Zamość 1,5:2,5
  • SP6 Zamość – SP3 Międzyrzec Podlaski 1:3