XXI FINAŁ
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

ZAMOŚĆ 13-01-2013

Galeria zdjęć: GALERIA

Wyniki: SZCZEGÓLOWE WYNIKI TURNIEJU „SERCE PRZY SERCU”

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierał pieniądze w Polsce i na całym świecie dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Realizatorem tegorocznego finału WOŚP w Zamościu był jak zwykle Młodzieżowy Dom Kultury, gdzie mieścił się sztab WOŚP.

Uczniowie naszej szkoły także zagrali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wzięli udział w IV Charytatywnym Turnieju Szachowym „Serce przy sercu”. Turniej szachowy odbył się w sali widowiskowej MDK w Zamościu. Warunkiem przystąpienia do zawodów było wrzucenie do puszki „grosika”.

W zawodach wystąpili „nasi” z WIELKIM SERCEM:

1. Kacper Pańko (6a)
  2. Krystian Kiecana (6b)
  3. Maciej Kordyaczny (5a)
  4. Karol Mazurek (5a)
  5. Jakub Żerebiec (5a)
  6. Igor Raczkiewicz (5a)
  7. Krzysztof Węgrzyn (4a)
  8. Wiktor Bartnik (3c)
  9. Domnik Pańko (3c)
  10. Jan Mróz (3c)
  11. Michał Zabiciel (3c)
  12. Oliwia Kiecana (2c).

Wszyscy szachiści biorący udział w turnieju spisali się bardzo dobrze i zebrali 480 zł i 68 groszy.
Wszystkim serdecznie dziękujemy, gratulujemy zaangażowania i postawy oraz zapraszamy za rok!!!

Galeria zdjęć: GALERIA

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko