I miejsce na konkursie „Funny English”

‘Funny English’ to konkurs języka angielskiego dla klas trzecich organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Zamościu. Uczniowie naszej szkoły, którzy reprezentowali ją w konkursie dnia 11.05.2017 roku to : Natalia Furmanek i Jan Socha z klasy III a oraz Amelia Niemczuk i Zuzanna Makuch z klasy III c. Zadaniem uczniów było indywidualne napisanie testu, a następnie przedstawienie przygotowanej wcześniej scenki ilustrującej przysłowie lub powiedzenie angielskie. Nasza czwórka zaprezentowała przysłowie Actions speak louder than words (Czyny mówią głośniej niż słowa). Bogata wiedza i świetne przygotowanie zapewniły im I miejsce w konkursie. Dodatkowo w tegorocznej edycji konkursu zostały wyłonione trzy osoby, które napisały test najlepiej ze wszystkich uczestników. Natalia Furmanek i Jan Socha zajęli odpowiednio I i III miejsca. Gratulacje!

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Adamczuk