Wakacje czas zacząć …

W piątek 23 czerwca 2017r. po 10 miesiącach nauki zakończył się rok szkolny. Dla uczniów klas I był, szczególny, ponieważ otrzymali swoje pierwsze szkolne świadectwa i książkowe nagrody. Dla uczniów klas VI – stał się wyjątkowy, gdyż jako pierwsi o kilkunastu lat – otrzymali promocję do klasy SIÓDMEJ. Prawie co drugi uczeń szkoły otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, co trzeci z nich został obdarowany książkową nagrodą za wyniki w nauce, a najlepsi zdobyli stypendium motywacyjne za wyniki w nauce i za osiągniecia sportowe. Wśród uczniów, którzy reprezentowali szkołę na zawodach sportowych, najlepsi z nich otrzymali okolicznościowe medale. Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych po raz kolejny zostali uhonorowani upominkami . Bardzo ważnym elementem ostatnich chwil w szkole było wręczenie podziękowań rodzicom, którzy swoim zaangażowaniem wspierali nauczycieli w pracy dydaktycznej i wychowawczej szkoły.

PS Wakacje będą dłuuugie:) Początek nowego roku szkolnego dopiero – 4 września 2017r.

Tekst: Monika Słomianowska
Zdjęcia: Tadeusz Banaszkiewicz