NAGRODY KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE
DLA NASZYCH LAUREATÓW
W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

„Nauka to nic innego, jak zdrowy rozsądek i solidne rozumowanie ”
Stanisław Leszczyński

Dnia 12 maja 2017 roku, w Lublinie w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się wojewódzka gala podsumowująca konkursy przedmiotowe organizowane dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego w roku szkolnym 2016/2017.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła może poszczycić się gronem trzech laureatów :

Oliwia Obydź z kl. VI B - laureatka konkursu z języka polskiego

Krzysztof Bielecki z kl. VI B - laureat konkursu z przyrody

Mateusz Bogiel z kl. VI C - laureat konkursu z historii

W tym tak ważnym dniu naszym uczniom towarzyszyli ich nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie ich do konkursów: panie Alina Lenart , Dorota Chudoba i Dorota Kowalczyk oraz dyrektor szkoły Artur Waśko. Z rąk Kuratora Oświaty w Lublinie- pani Teresy Misiuk – nasi uczniowie otrzymali dyplomy uznania oraz książkowe upominki. Pedagodzy – panie: Alina Lenart, Dorota Chudoba i Dorota Kowalczyk - dostali podziękowania i życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
Uroczystość uświetniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie.

Wierzymy, że nasi uczniowie będą mogli w następnych latach dalej rozwijać swoje talenty i zainteresowania, a wśród uczniów obecnych klas IV i V znajdą się godni następcy lub następczynie. Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie stały się stałą , dobrą tradycją do której nowe pokolenia uczniów starają się dopisać nowe rozdziały. Gratulujemy raz jeszcze uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Tekst i zdjęcia: Klaudia Obydź, Artur Waśko