Międzyszkolny Turniej Szachowy
"Patriotyzm przez szachy"

Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
MDK Zamość 21-04-2017

21 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy Pamięci Dzieci Zamojszczyzny z cyklu "Patriotyzm przez szachy".

W turnieju wystartowało 45 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyło 7 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu:
Borys Artymiak (5a), Wiktor Kiełbiński (5b), Lena Gałan (4c), Aleksander Pańczyk (3a), Aleksandra Rycyk (3a), Hanna Kawalec (3a) oraz Michał Barczewski (2d).

Zawodnicy SP6 jak zwykle spisali się bardzo dobrze. Najlepszym wynikiem popisał się Borys Artymiak, który zdobył I MIEJSCE w kategorii klas IV-VI. W tej samej kategorii IV miejsce wywalczył Wiktor Kiełbiński, zaś w kategorii klas I-III bardzo dobre V miejsce zdobył Aleks Pańczyk.

Wyniki naszych uczniów:

Kategoria klasy IV-VI