Otwarte Mistrzostwa
Powiatu Zamojskiego i Miasta Zamość LZS
w Warcabach 100-polowych 2017
18 marca 2017 roku - GOK Wysokie

W sobotę 18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego i Miasta Zamość LZS w Warcabach 100-polowych na 2017 rok. Organizatorem mistrzostw było Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu. Zawody zorganizowano w ośmiu kategoriach wiekowych. Do rywalizacji zgłosili się zawodnicy z: Zamościa, Sitna, Kolonii Sitno, Wólki Wieprzeckiej, Żdanowa, Lipska, Wierzchowin, Sitańca. Sędzią głównym był Pan Grzegorz Pańko. Naszą szkołę w klasyfikacji szkół podstawowych reprezentowało 2 uczniów: Aleksander Pańczyk (3a) oraz Michał Sałapat (5a). Uczniowie SP6 zdobyli dwa medale - srebrny i brązowy oraz III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych.

Wyniki naszych uczniów:

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy I-III chłopcy (2007 i młodsi):
II miejsce - Pańczyk Aleksander

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy (2004-2006) :
III miejsce - Michał Sałapat

Gratulujemy!