UCZNIOWIE Z „SZÓSTKI”
POTRAFIĄ GRAĆ W BADMINTONA

W piątek, 19 października 2017 r. uczniowie ,,Szóstki” zmierzyli się ze swoimi kolegami z innych szkół miasta Zamościa w ramach zawodów Szkolnego Związku Sportowego w badmintona. Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu.

Po zaciętej rywalizacji końcowa szkoła nasza osiągnęła następujące wyniki w klasyfikacji końcowej:

Dziewczęta:

W kategorii kl.VI – IV miejsce – Aleksandra Kwika i Nadia Skwarzyńska
W kategorii klasy VII – II miejsce – Paulina Markowska i Alicja Majdan

Chłopcy:

W kategorii klasy VI – III miejsce – Jakub Rymarz i Dawid Robaczyński
W kategorii klasy VII – III miejsce – Kamil Oleszczuk i Karol Surmacz

Cieszy nas fakt, że nasi uczniowie, mimo krótkiego okresu przygotowań dobrze dali sobie radę w sportowej rywalizacji, dzięki czemu mogliśmy odnieść sukcesy w „nowej” dla naszej szkoły dyscyplinie sportu. Od dziś zawody w badminton wpisujemy do szkolnego kalendarza zawodów sportowych.
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia: Artur Waśko