7 WSPANIAŁYCH … Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 18 czerwca 2018 r w Gimnazjum nr 5 w Zamościu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC organizowanego przez Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.

Aby dostać się do etapu okręgowego potrzeba było uzyskać aż 90% punktów, ostatecznie do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 12 uczniów naszej szkoły, a tytuły laureata, z rąk wiceprezydenta Zamościa Andrzeja Zastąpiło, odebrało naszych siedmiu wspaniałych miłośników języka angielskiego.

Laureatami konkursu zostali:
w kategorii STARTERS
Bartłomiej Czuk kl. 4c
Natalia Furmanek kl. 4a
Michał Magryta kl. 4a
Paula Martyna kl. 4a
Jan Socha kl. 4a

w kategorii MOVERS
Wiktoria Sitarz kl. 5a
Paula Tarnowska kl. 5c

Finalistami tego konkursu zostali:
Paweł Adamowicz kl. 6c (kategoria flyers)
Maja Grabarz kl. 6b (kategoria flyers)
Hanna Kawalec kl. 4a (kategoria starters)
Paweł Nowak kl. 4a (kategoria starters)
Zuzanna Makuch kl. 4c (kategoria starters)

Podczas uroczystości przyznano również tytuł CLICKONMANIAC CHAMPION dla laureata, który uzyskał najlepsze wyniki na przestrzeni ostatnich sześciu lat. Zaszczytne trofeum trafiło do rąk Julii Waśko, naszej absolwentki ,która rozpoczynała swoją przygodę z językiem angielskim w naszej szkole.

Finalistom i laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku!
Do konkursu uczniów przygotowywali Katarzyna Adamczuk i Jerzy Smól

Tekst Jerzy Smól