Klasowe święto Rodziny w I a

We wtorek, 29.05.2018r. klasa I a świętowała DZIEŃ RODZINY. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną i ojcowską dobroć, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza.

Podziękowały za mądrość, autorytet i troskliwą opiekę babciom i dziadkom. Po wspaniałych występach, w trakcie których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców i dziadków zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich dzieci i wnucząt. Widzowie mogli dostrzec, jak bardzo ich pociechy rozwinęły się w trakcie tych 9 miesięcy pobytu w klasie I. Nie tylko urosły, ale tez jeszcze bardziej rozwinęły swoje talenty i zainteresowania. Stały się odważniejsze i gotowe do publicznych wystąpień. Po zakończonym programie artystycznym dzieci poczęstowały gości słodyczami i zaprosiły na pyszne ciastka. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Tekst: Anna Kogut
Zdjęcia: Jacek Czuchaj, Oskar Czuchaj (7b)