CZAS WAKACJI PRZED NAMI

W piątek 22 czerwca 2018r. po 10 miesiącach nauki zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas I był, szczególny, ponieważ otrzymali swoje pierwsze szkolne świadectwa i książkowe nagrody. Dla uczniów klas VII – był rokiem wyjątkowym, gdyż jako pierwsi o kilkunastu lat – otrzymali promocję do klasy ÓSMEJ. Prawie co drugi uczeń szkoły otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, co trzeci z nich został obdarowany książkową nagrodą za wyniki w nauce, a najlepsi zostali nagrodzeni stypendiami motywacyjnymi za wyniki w nauce i za osiągniecia sportowe. Wśród uczniów, którzy reprezentowali szkołę na zawodach sportowych, najlepsi z nich otrzymali okolicznościowe medale. Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych po raz kolejny zostali uhonorowani książkowymi upominkami. Bardzo ważnym elementem ostatnich chwil w szkole było wręczenie podziękowań rodzicom, którzy swoim zaangażowaniem wspierali nauczycieli w pracy dydaktycznej i wychowawczej szkoły. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, cudownej pogody i wielu, wielu wspaniałych wrażeń z nadchodzących wakacji.

Tekst : Artur Waśko
Zdjęcia: Tadeusz Banaszkiewicz