SUKCES MARTY W REGIONALNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM

We wtorek, 29.05.2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbył się finał regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz…?”. W drugim – finałowym etapie konkursu wzięło udział 60 uczniów z 29 szkół podstawowych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu, sprawdzającego znajomość lektur podanych w regulaminie.

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów: Marta Malicka (kl. 2b), Aleksandra Adamowicz (3a), Zuzanna Lichota (3a), Lena Kozorys (3d) oraz Marcin Kowalczuk (3e). W ścisłym gronie osób nagrodzonym w konkursie znalazła się Marta Malicka, która wywalczyła trzecie miejsce!

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Marcie, jak i pozostałym uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniów do konkursu przygotowywała p. Dorota Zwolan – nauczyciel bibliotekarz.

Tekst i zdjęcia: Dorota Zwolan