Konkurs „Czytam i wiem” – klasy 6

W poniedziałek, 21.05.2018 r. w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu „Czytam i wiem” – poziom klas 6. Sześcioro uczniów z klas 6, którzy w środę, 18.05 brali udział w konkursie, z niecierpliwością oczekiwało na wyniki. Podczas lekturowych zmagań uczestnicy musieli wykazać się doskonałą znajomością wskazanych w regulaminie lektur szkolnych, a w drugim etapie prezentowali własną wypowiedź nt. „Z którą z postaci lektury Ten obcy najbardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?”

Po wysłuchaniu wszystkich wypowiedzi i podliczeniu punktów komisja w składzie: p. Dorota Zwolan – n-l bibliotekarz oraz p. Edyta Gomułka – n-l języka polskiego, przyznała następujące nagrody:

I miejsce oraz nagrody książkowe dla uczennic klasy 6a: Martyny ChałasMartyny Lipiak;
Wyróżnienie dla Kamili Chmiel (kl. 6b). Gratulujemy!!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodycze oraz pamiątkowe dyplomy.

Tekst i zdjęcia: Dorota Zwolan