Konkurs „Czytam i wiem” – klasy 7

W piątek, 25.05.2018 r. w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu „Czytam i wiem” – poziom klas 7. Sześcioro uczniów z klas 7, którzy w środę, 23.05.2018 r. brali udział w konkursie, z niecierpliwością oczekiwało na wyniki.

Podczas lekturowych zmagań uczestnicy musieli wykazać się doskonałą znajomością wskazanych w regulaminie lektur szkolnych, a w drugim etapie prezentowali własną wypowiedź nt.: „Mały Książę podczas swojej podróży spotkał wiele osób. Które z tych spotkań najbardziej utkwiło Ci w pamięci i dlaczego? Jaką naukę wyniósł z tego spotkania Mały Książę?”

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji komisja w składzie: p. Dorota Zwolan – n-l bibliotekarz oraz p. Edyta Gomułka – n-l języka polskiego, przyznała następujące nagrody:
miejsce oraz nagrodę książkową dla uczennicy klasy 7b – Inez Mogielnickiej oraz wyróżnienie dla Karoliny Balickiej (kl. 7b). Gratulujemy!!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodycze oraz pamiątkowe dyplomy.

Tekst i zdjęcia: Dorota Zwolan