Wyróżnienia w XI Ogólnopolskim Konkursie
„Ekologia w moim domu”

We wtorek, 29 maja 2018r. na uroczystym apelu poświęconym Patronowi Szkoły nastąpił jeszcze jeden miły moment. Uczennice klasy IV D - Marianna Kostyła i Liliana Dziok, otrzymały okolicznościowe dyplomy i nagrody związane z wyróżnieniami przyznanymi w XI Ogólnopolskim Konkursie „Ekologia w moim domu”. Ten konkurs od wielu lat organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Lublinie zajmuje się propagowaniem idei dbania o najbliższe środowisko poprzez działania, których sprawcami mogą być już najmłodsi. Do konkursu przystąpiło 202 uczniów ze szkół podstawowych z całej Polski. Komisja oceniając zgodność z tematem, kreatywność, oryginalność oraz staranność prac przyznała naszym uczennicom wyróżniania. Serdecznie gratulujemy naszym czwartoklasistkom i życzymy dalszych sukcesów. Wierzymy, że ich udany debiut w tym konkursie będzie zachętą dla innych uczniów do wzięcia udziału w następnych edycjach.

Tekst: Alicja Tarnowska
Zdjęcia: Jakub Kulik