„Zatrzymaj chwilę…” – nagrodzeni w szkolnym
konkursie fotograficznym

Galeria zdjęć: [zobacz zdjęcia]

I etap szkolnego konkursu fotograficznego za nami. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w prezentacji wybranych przez siebie zdjęć wykonanych w trakcie wakacji. Jury w składzie: Krzysztof Nowak, Monika Słomianowska i Oskar Czuchaj wybrało najlepsze fotografie. Ich głównym mottem było „ Zatrzymaj chwilę …wakacji” .

I miejsce otrzymała – Aleksandra Dziki z kl.6c, za nietypowe ujęcie znanego zamojskiego miejsca – kolorowych fontann na Rynku Wodnym. II miejsce – Zuzanna Kowalska z kl. 5a, za uchwycenie chwili beztroskiej zabawy. Prace Jakuba Kulika z kl.7b nie były brane pod uwagę – ich wyjątkowość docenili bowiem członkowie jury wojewódzkiego konkursu fotograficznego poświęconego przyrodzie Roztocza . Nagrodą za wygranie I etapu będzie szkolna wystawa zdjęć.

Podsumowanie jest też dobrym momentem na ogłoszenie II etapu – tym razem zadaniem dla młodych fotografików jest „Zimowy czas”. Bohaterami zdjęć mogą być zwierzęta, rośliny, miejsca. Zdjęcia z ludźmi nie będą brane pod uwagę. Rozstrzygnięcie drugiego etapu nastąpi po zimowych feriach. Wszystkich zainteresowanych prosimy o dobre wykorzystanie wolnego czasu, uważne rozglądanie się wokół siebie i zatrzymanie w bezruchu pięknych chwil. Czekamy na wasze prace . Każdy może przynieść 4 wybrane zdjęcia. Tekst: Monika Słomianowska
Zdjęcia: Zuzanna Kozłowska, Aleksandra Dziki, Jakub Kulik.