NAGRODA KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE
DLA NASZEGO LAUREATA
W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

„Nauka to nic innego, jak zdrowy rozsądek i solidne rozumowanie ”
  Stanisław Leszczyński

Dnia 24 maja 2018 roku, w Lublinie w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się wojewódzka gala podsumowująca konkursy przedmiotowe organizowane dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego w roku szkolnym 2017/2018.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła może poszczycić się laureatem konkursu przedmiotowego z historii, którym został :

Mateusz Bogiel z kl. VII C

W tym tak ważnym dniu naszemu uczniowi towarzyszyła jego nauczycielka odpowiedzialna za przygotowanie do konkursów: pani Dorota Kowalczyk oraz dyrektor szkoły Artur Waśko. Z rąk Kuratora Oświaty w Lublinie- pani Teresy Misiuk – nasi Mateusz otrzymał dyplom uznania oraz książkowy upominek. Natomiast pani Dorota Kowalczyk - dostała podziękowanie i życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Uroczystość uświetniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 30 w Lublinie.

Wierzymy, że i inni nasi uczniowie będą mogli w następnych latach dalej rozwijać swoje talenty i zainteresowania, a wśród uczniów obecnych klas V i VI znajdą się godni następcy lub następczynie. Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie stały się stałą , dobrą tradycją do której nowe pokolenia uczniów starają się dopisać nowe rozdziały. Gratulujemy wszystkim raz jeszcze tak wielkiego sukcesu.

Tekst i zdjęcia: Artur Waśko