Szkolne Święto Misia

W piątek, 24 listopada 2017 r. naszą szkołę opanowało „pluszowe szaleństwo”. Tego dnia uczniowie klas I – III przyszli do szkoły w towarzystwie swoich ulubionych misiów. W ten sposób chcieli uczcić Święto Misia i sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy dla nich i dla pluszaków, które miały okazję spotkać nowych przyjaciół, sobowtórów i braci bliźniaków. Uroczystość uświetniła wystawa uczniowskich prac plastycznych „Mój przyjaciel Miś”. Niecodzienna wizyta pluszowych gości zakończyła się sesją zdjęciową, dzięki której misie pojawiły się na stronie internetowej szkoły i stały się sławne na cały świat. Niektóre misie w tym dniu były również asystentami pani wicedyrektor i razem z nią dbały o dobra zabawę. Imprezę zorganizował Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem wychowawców kl. III.

Tekst: Marzena Plewa
Zdjęcia: Jakub Kulik, Oskar Czuchaj