NAUCZYCIELE „SZÓSTKI” NAGRODZENI

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje”
Jan Paweł II

W piątek, 20 października 2017r. w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu odbyły się regionalne obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Obecni byli przedstawiciele najwyższych władz województwa, miasta oraz przedstawiciele władz kościelnych. Po odśpiewaniu hymnu państwowego ponad 300 nauczycieli i niepedagogicznych pracowników oświaty naszego regionu zostało uhonorowanych najwyższymi odznaczeniami państwowymi, nagrodami Ministra Edukacji i Kuratora Oświaty w Lublinie. Uroczystość uświetniły występy młodzieży II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu. Uczniowie przedstawili m.in. fragment inscenizacji „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.

Wśród odznaczonych i nagrodzonych znaleźli się jak co roku również nauczyciele naszej szkoły:
- nagrodę Kuratora Oświaty w Lublinie otrzymała pani Dorota Chudoba,
- Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymał pan Aleksander Pańczyk,
- Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała pani Beata Latymowicz,
- Brązowy Medal za Długoletnią Służbę otrzymał pani Małgorzata Czajkowska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Tekst: Aleksander Pańczyk
Zdjęcia: Artur Waśko