Piknik klas drugich w Stadninie „Pod Lasem”

Dnia 7 czerwca 2018 r. uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami p. Agnieszką Wojciechowską i p. Renatą Czajkowską uczestniczyli w pikniku w stadninie „ Pod Lasem” w Dąbrowie Tomaszowskiej. Było to wymarzone miejsce dla zabawy, nauki i rozrywki na świeżym powietrzu. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek z życia koni oraz uczestniczyły w warsztatach garncarskich. Wielu wrażeń dostarczyła przejażdżka na kucyku i przejazd tramwajem konnym. Dzieci uczestniczyły także w zabawach zorganizowanych na terenie stadniny: skoki na trampolinie, gra w piłkę nożną, zjeżdżalnia. Na zakończenie odbyło się też ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Był to mile spędzony czas na świeżym powietrzu, który z pewnością zaprocentuje zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Tekst: R. Czajkowska
Zdjęcia: A. Wojciechowska