Było, minęło…Po wakacjach czas do szkoły!

Ponad dwa miesiące trwały wakacje. W poniedziałek 4 września 2017r. uczniowie wrócili do szkoły. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. To wyjątkowy rok, w którym słowo „nowe” będzie towarzyszyć wielu wydarzeniom. Nowa postawa programowa do wszystkich przedmiotów dla uczniów „nowych” klas I, IV, VII. Nasi „nowi” uczniowie, dotychczasowi szóstoklasiści stali się pierwszymi od 18 lat uczniami klas VII. Nowi nauczyciele, których zaprosiliśmy do naszej szkolnej rodziny, będą rozwijać wśród uczniów pasję, budzić zainteresowanie nowymi przedmiotami, dbać o młode pokolenie.

Jak zwykle uroczystości towarzyszył poczet sztandarowy w składzie: Karolina Balicka, Wiktoria Dąbrowska i Mateusz Bogiel z klasy VII c . Okolicznościowe przemówienia do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowali: dyrektor szkoły, Artur Waśko oraz przewodnicząca samorządu szkolnego , uczennica klasy VII a - Roksana Sachajko.

Mimo wszelkich nowości, pozostaniemy nadal szkołą nastawioną na osiąganie sukcesów, na udaną i satysfakcjonująca obie strony - współpracę z rodzicami, na tworzenie atmosfery sprzyjającej i zabawie i nauce. Wszystkim członkom naszej wielkiej szkolnej rodziny życzymy udanego, spokojnego i dobrego roku szkolnego.

Tekst: Monika Słomianowska
Zdjęcia: Tadeusz Banaszkiewicz, Bartłomiej Wojnarowski „Kronika Tygodnia”