Pocztówka z Roztocza – podsumowanie konkursu

We wtorek, 26 września 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbyło się podsumowanie regionalnego projektu „Oblicza Roztocza”. W ramach tego przedsięwzięcia rozstrzygnięty został konkurs plastycznych dla uczniów szkół podstawowych „Pocztówka z Roztocza”. Prezentowane na wystawie pokonkursowej prace pokazywały nie tylko piękno naszej Małej Ojczyzn, ale były przede wszystkim wspaniałą okazją do podziwiania talentu młodych artystów. Nasza uczennica, Martyna Nowaczek z klasy VII c wykonała rysunek przedstawiający Kościółek na wodzie w Zwierzyńcu i otrzymała za swoja pracę wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Martynie, cieszymy się, że została doceniona i stała się pierwszą w obecnym roku szkolnym laureatka konkursów organizowanych dla dzieci i młodzieży. Opiekunem Martyny w tym konkursie była Pani Dorota Zwolan.

Tekst i zdjęcia: Dorota Zwolan