Z policjantami o bezpiecznych wakacjach

Wakacje tuż, tuż, więc warto zwrócić uwagę na bezpieczne spędzanie czasu podczas wypoczynku. Z tego powodu 19 czerwca 2018r. wszystkie klasy IV miały okazję spotkać się z policjantami, którzy profesjonalnie wyjaśnili, jakie zagrożenia mogą zaszkodzić wypoczynkowi dzieci. Ale sama wiedza to za mało. Zaproszeni goście podpowiedzieli, jak poradzić sobie w sytuacjach zagrożenia - nie obyło się bez czynnego udziału uczniów. Czwartoklasiści wiedzą, jak dbać o swoje bezpieczeństwo, w jaki sposób wesoło, ale i zgodnie z regułami wypoczywać nad wodą, czy w lesie. Takie spotkanie na mecie roku szkolnego to świetny wstęp do niezapomnianych, pełnych przygód i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Cali, zdrowi i wypoczęci spotkamy się znów we wrześniu:)

Tekst: Aleksandra Matysiak
Zdjęcia: Anna Rut