MILI GOŚCIE W SZKOLE

Dnia 5 czerwca 2018 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 12 w Zamościu. Przedszkolaków oraz ich opiekunów powitała wicedyrektor szkoły pani Monika Słomianowska. Przedszkolaków po szkole oprowadzała p. Elżbieta Zakrzewska z uczniami z kl. 3a i p. Małgorzata Czajkowska z uczniami z kl. 3c. Dzieci zwiedzały miedzy innymi boisko szkolne, plac zabaw, świetlicę, bibliotekę, stołówkę szkolną, szatnię, salę gimnastyczną oraz sale lekcyjne. Po zwiedzaniu dzieci poczuły się jak prawdziwi uczniowie siedząc w ławeczkach i uczestnicząc w zajęciach. Układały literkę z puzzli. Przy pracy pomagali im starsi koledzy. Oczywiście każdy przedszkolak poradził sobie doskonale z pracą. Potem wspólnie śpiewaliśmy piosenki oraz bawiliśmy się na placu zabaw. Na koniec wizyty dzieci dostały upominki. Wszystkim przedszkolakom podobała się wizyta w naszej szkole zaś uczniowie z klasy 3a i 3c poczuli się dumni i odpowiedzialni za to, że mogli służyć pomocą .

Tekst: M. Czajkowska
Zdjęcia: E. Zakrzewska, T. Banaszkiewicz