MATEMATYCZNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS II
„LICZBOWE ZMAGANIA KUBUSIA PUCHATKA”

W środę, 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 7 w Zamościu odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka”.

W konkursie uczestniczyły zespoły drugoklasistów z zamojskich szkół podstawowych takich jak: SP Nr 2, SP Nr 3, SP Nr 4, SP Nr 6, SP Nr 7, SP Nr 9 , SP Społeczna. Konkurs składał się z dwóch części: indywidualnego testu dla każdego ucznia oraz zadań do wykonania przez zespół reprezentujący daną placówkę. Na końcowy wynik składała się suma punktów uzyskanych w I i II części konkursu.

Naszą szkołę godnie reprezentowali:
- Lena Sawicka klasa II a – wychowawczyni pani Renata Czajkowska
- Mikołaj Pastuszak klasa II b – wychowawczyni pani Agnieszka Wojciechowska
- Aleksander Sudak klasa II b – wychowawczyni pani Agnieszka Wojciechowska

W trakcie oczekiwania na wyniki konkursu, uczniowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a następnie obejrzeli film o Przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

Po ogłoszeniu wyników okazało się że trzy pierwsze miejsca należały do:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Społeczna
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4
III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6

Uczniowie otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jesteśmy dumni z owocnej pracy naszych wychowanków.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Wojciechowska