Starszy brat – młodszy brat: wspólne zabawy sportowe

W piątek 15 czerwca 2018r. na szkolnym boisku odbyły się zajęcia sportowe, w których aktywny udział wzięli uczniowie klas pierwszych. To ciekawe przedsięwzięcie w ramach pomysłu” Starszy brat – młodszy brat” zostało zainicjowane i zrealizowane przez uczennice klasy VIIc. Uczennice najstarszej rocznikowo klasy zorganizowały zabawy sportowe dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści po wspólnej rozgrzewce przy muzyce mieli do pokonania tor przeszkód, mieli też możliwość sprawdzenia swoich możliwości w konkurencjach szybkościowych, skocznościowych, rzutach na odległość oraz do celu. Atrakcyjność form ruchowych przełożyła się na niesamowite zaangażowanie uczestników, masę uśmiechu i dobrej zabawy.

Zajęcia przygotowały: Banicka Karolina, Mogielnicka Inez, Zub Aleksandra, Nowaczek Martyna, Popowicz Estera, Pleśniak Julia, Dąbrowska Wiktoria, Firlej Izabela. Pomagał im Oskar Tosiek.

Tekst i zdjęcia: Anna Rut