Scrabble powracają!

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy IVc mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach programu ,,Scrabble w szkole". Zajęli 14 miejsce wśród 38 szkół podstawowych z całej Polski. Jak na debiut wypadliśmy wspaniale!

W roku szkolnym 2017/2018 jako klasa Vc startujemy ponownie! Tym razem będziemy tworzyć i realizować własne pomysły dotyczące wykorzystania scrabble w codziennym, szkolno – domowym życiu. Teraz już mamy większą wprawę i wierzymy, że zajmiemy jeszcze lepsze miejsce. Scrabbliści już wyrabiają formę na sezon scrabblowy, chociaż konkurs jeszcze się nie zaczął. Nasze pierwsze zadanie to życzenia na nowy rok szkolny. I wiecie co? Już zrobione! Teraz tylko wysłać zdjęcie na stronę z konkursem i gotowe! Tylko czekać na następne zadania.

Tekst: Zuzanna Skowyra