Udany rok scrabblistów

We wtorek 19 czerwca 2018r., przed całą społecznością szkolną odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnego roku spędzonego przez uczniów klas V ze scrabblami. To był bardzo ciekawy rok spotkań i rozwijania umiejętności. W styczniu najlepiej wykonaliśmy zadanie i zostaliśmy zwycięzcami całego programu. Byliśmy najlepsza podstawówka w Polsce. W maju zorganizowaliśmy I Mistrzostwa dla naszych kolegów i koleżanek ze szkół podstawowych. Mogliśmy nie tylko zmierzyć się z innymi pasjonatami, ale przede wszystkim poznać nowych kolegów. Najbardziej aktywnymi osobami w grupie były dziewczyny: Lena Gałan, Maria Terlecka, Paula Terlecka i to one właśnie zostały nagrodzone dyplomami organizatorami programu. Na czas wakacji oficjalnie zawieszamy działania scrabblistów w szkole, ale od września będziemy kontynuować nasze zadania.

Tekst i zdjęcia: Monika Słomianowska