Międzyszkolny Turniej Szachowy
"Patriotyzm przez szachy"

Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
MDK Zamość 06-04-2018

6 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy Pamięci Dzieci Zamojszczyzny z cyklu "Patriotyzm przez szachy".

W turnieju wystartowało 26 zawodników. W zawodach uczestniczyło 6 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Zamościu:
Wiktor Kiełbiński (6b), Michał Sałapat (6a), Mateusz Margol (4a), Michał Barczewski (3d), Michał Szajewski (3a) oraz Marcin Kowalczuk (3e).

Najlepszym wynikiem wśród naszych uczniów popisał się Wiktor Kiełbiński, który zdobył I MIEJSCE w kategorii klas V-VII. W tej samej kategorii IV miejsce wywalczył Michał Sałapat, zaś w kategorii klas I-IV VII miejsce zdobył Michał Barczewski. Jednocześnie Wiktor Kiełbiński wywalczył I MIEJSCE w kategorii open.
Serdecznie gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko