Turniej Szachowy „Przemocy mówię NIE!”
11.04.2018 - MDK Zamość

11 kwietnia 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy w ramach projektu profilaktycznego „Przemocy mówię NIE!”.

Do szachowej rywalizacji przystąpiło 36 szachistów w tym 11 uczniów naszej szkoły: Michał Sałapat (6a), Wiktor Kiełbiński (6b), Aleksander Pańczyk (4a), Mateusz Margol (4a) , Paula Martyna (4a), Hanna Kawalec (4a), Maja Ciemięga (4a), Szymon Skorupski (3e), Marcin Kowalczuk (3e), Michał Szajewski (3a) oraz Michał Barczewski (3d). Bardzo dobrze wypadł Szymon Skorupski, który wywalczył III MIEJSCE w kategorii klas I-IV.

Uroczyste podsumowanie projektu profilaktycznego "Przemocy mówię NIE" oraz wręczenie nagród odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku (wtorek) o godz. 15:00,  w Galerii Sztuki Dziecka MDK  „Na Kamiennej” w Zamościu.

Wyniki naszych uczniów:

Kategoria klasy I-IV
Szymon Skorupski (3e) - III miejsce
Michał Barczewski (3d) - VII miejsce
Maja Ciemięga (4a) - XI miejsce
Aleksander Pańczyk (4a) - XIII miejsce
Paula Martyna (4a) - XVII miejsce
Hanna Kawalec (4a) - XVIII miejsce
Michał Szajewski (3a) - XX miejsce
Marcin Kowalczuk (3e) - XXI miejsce
Mateusz Margol (4a) - XXIII miejsce

Kategoria klasy V-VII
Wiktor Kiełbiński (6b) - V miejsce
Michał Sałapat (6a) - VI miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko