XV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

Dnia 29 listopada 2017 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej Nr 2 w Zamościu odbył się XV Międzyszkolny Turniej Warcabowy dla uczniów klas III zamojskich szkół podstawowych Udział wzięli uczniowie klas trzecich dziewięciu szkół podstawowych z terenu miasta Zamościa. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Kategoria dziewcząt – D:
Aleksandra Mulawa – klasa III E – nauczyciel przygotowujący: pani Barbara Kołtun ;
Daria Palińska – klasa III D – nauczyciel przygotowujący: pani Ewelina Sienicka;

Kategoria chłopców – C:
Szymon Skorupski – klasa III E – nauczyciel przygotowujący – pani Barbara Kołtun ; Marek Adamowicz – klasa III A – nauczyciel przygotowujący – pani Elżbieta Zakrzewska. Uczniowie Ci zostali wyłonieni po rozgrywkach klasowych i międzyklasowych.

Rozgrywki odbywały się systemem pucharowym- do pierwszej przegranej. Rywalizacja była pełna emocji. W trakcie turnieju panowała miła atmosfera
Nauczycielem - opiekunem zawodników w trakcie trwania turnieju była pani Dorota Zwolan.

MISTRZEM WARCABÓW w kategorii dziewcząt została ALEKSANDRA MULAWA.

Po zakończeniu rozgrywek odbyło się uroczyste wręczenie pucharów, medali, dyplomów i nagród dla zawodników.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Barbara Kołtun
Zdjęcia: Dorota Zwolan