26 FINAŁ
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

ZAMOŚĆ 14-01-2018

Kolejny rok zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Realizatorem tegorocznego, jak wcześniej, 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zamościu był Młodzieżowy Dom Kultury, gdzie mieścił się sztab orkiestry.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział między innymi w Charytatywnym Turnieju Szachowym „Serce przy sercu”. Turniej szachowy odbył się w sali widowiskowej MDK w Zamościu. W Zawodach wystartowało 2 uczniów naszej szkoły. Warunkiem przystąpienia do zawodów było wrzucenie do puszki „grosika”.

W zawodach wystąpili:

1. Michał Sałapat (6a)
  2. Wiktor Kiełbiński (6b)

Mimo charytatywnego charakteru turnieju wszyscy dzielnie walczyli o jak najwyższe lokaty. Bardzo dobrze wypadł Wiktor Kiełbiński, który zdobył II miejsce.

Podczas turnieju zebrano 410 zł. Wszystkim serdecznie gratulujemy zaangażowania i zapraszamy za rok!!!

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko