I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!!

W dniach 28.11.2017 r. – 06.12.2017 r. uczniowie klasy III D wraz z wychowawczynią panią Eweliną Sienicką, zorganizowali już po raz trzeci akcję świąteczną pod nazwą: „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!!”. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzieci z klas I - III naszej szkoły postanowiły podzielić się słodyczami z pacjentami Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach, by w ten sposób sprawić im trochę radości. Dzięki dużemu zaangażowaniu w akcję uczniów naszej szkoły, uzbierano dużo słodyczy i pyszności, które jak co roku zostaną przekazane do Hospicjum z pomocą pani Ewy Szczepanik - Barczewskiej.

Patrząc na zdjęcia widać, jak ogromną radość sprawiło dzieciom obdarowywanie innych. Mamy nadzieję, że w przyszłości również zorganizujemy podobne akcje. W ten sposób dzieci od najmłodszych lat mogą nauczyć się, jak pomagać innym oraz jak ważne jest dzielenie się z drugą osobą.
Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym osobom, które wzięły udział w naszej akcji.

Tekst i zdjęcia: Ewelina Sienicka