Bądź Aktywny

Bądź Aktywny to konkurs towarzyszący VI edycji Szkolnego Skills Challenge "Mierz Wysoko", z którym to uczniowie naszej szkoły mierzyli się w listopadzie 2018r. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli tor przeszkód otrzymali dyplom i kalendarzyk aktywności, który wypełniali przez kolejnych 30 dni. Dodatkowo by wziąć udział w konkursie należało załączyć zdjęcie przedstawiające ulubioną aktywność podejmowaną w czasie wolnym. Działania te miały na celu promowanie wśród uczniów klas IV-VI aktywności fizycznej oraz kształtowanie w nich zdrowego, sportowego stylu życia.

W konkursie wyróżnione zostały - Kuczaj Weronika (Vb) oraz Szczerbik Julia (Vd), które otrzymały od organizatorów nagrody rzeczowe oraz zdjęcie z autografem Marcina Gortata. Konkurs organizowany był przez firmę Roben oraz fundację Marcina Gortata MG13.

Tekst i zdjęcia: Anna Rut