ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W KLASIE I B

Dnia 24 stycznia 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka” klasie I „B”, na którą zostali zaproszeni szczególni goście. Babcie i Dziadkowie przybyli, aby wysłuchać i obejrzeć swoje wnuczęta w roli małych artystów. Uczniowie z wychowawczynią p. Barbarą Kołtun przygotowali występ dla swoich najbliższych. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, w których wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla babć i dziadków. Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami. Uczniowie wręczyli swoim najbliższym laurki. Impreza klasowa zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klasy I,, B”. Uroczystość sprawiła dużo radości tym, którym tak wiele zawdzięczamy. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy stu lat.

Tekst: Barbara Kołtun
Zdjęcia : Agnieszka Kowalczuk