Jesienny Konkurs Recytatorski

W czwartek, 21 listopada 2018 w świetlicy szkolnej odbył się „Jesienny Konkurs Recytatorski”.
Uczniowie zaprezentowali się w wybranych przez siebie wierszach. Organizatorki konkursu, panie: Ewelina Sienicka, Magdalena Pyrczuk i Marzena Plewa po wysłuchaniu recytacji wszystkich uczestników konkursu ogłosiły następujący werdykt: I miejsce- Lena Sawicka kl. IIIA, II miejsce - Zofia Łagoda kl. IIC i III miejsce - Daria Sobczuk kl. IC

Wyróżnienie otrzymali: Joanna Spozowska kl. IC i Mateusz Kowalczuk kl. IB. Drobne upominki za udział otrzymali również: Błażej Piliszczuk kl. IC, Mia Smutniak kl. IC, Aleksandra Magryta kl. IIB, Oliwier Sobczuk kl. IIB, Inez Malowana kl. IIC. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Tekst: Magdalena Pyrczuk
Zdjęcia: Ewelina Sienicka.